Home » Jedziemy na wakacje » Ubezpiecz swoją letnią przygodę z CUK Ubezpieczenia
ubezpieczenia
Jedziemy na wakacje

Ubezpiecz swoją letnią przygodę z CUK Ubezpieczenia

ubezpieczenia

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, które planujemy spędzić podczas bliższych lub dalszych podróży oddając się błogiemu lenistwu. Ale czy zastanawiałeś się, co zrobisz, jeśli Twój bagaż przypadkiem poleci w inne miejsce? Albo w trakcie gry w piłkę zwichniesz kostkę? Aby nic nie zakłóciło Twojego relaksu, a urlop przebiegał bezstresowo, warto pomyśleć o zakupie ubezpieczenia turystycznego. Odpowiednio dobrana polisa zapewni ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach i pokryje koszty leczenia i assistance o wartości nawet 1,2 mln złotych.

Górskie wędrówki, uprawianie sportów wodnych i harce najmłodszych są nieodłączonym elementem wakacji. Ale mogą być również przyczyną przykrych zdarzeń – od zwykłych zadrapań i skaleczeń, przez złamania, po bardziej rozległe urazy i kontuzje, które mogą wymagać hospitalizacji, których koszty podczas pobytu za granicą mogą być bardzo wysokie.

Polisy standardowo oferowane przez biura podróży, nie są szyte na miarę i nie zawsze będą kompleksowo zabezpieczać potrzeby klienta. Dlatego, aby ułatwić wybór najlepszej oferty multiagencja CUK Ubezpieczenia uruchomiła intuicyjną porównywarkę ubezpieczeń turystycznych, porównującą polisy renomowanych towarzystw.

Posiadając odpowiednie ubezpieczenie możemy złagodzić skutki nieprzewidzianych zdarzeń. Kompleksowa ochrona w zakresie ubezpieczenia NNW, to nie tylko wypłata odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

To również pokrycie przez towarzystwo ubezpieczeniowe kosztów leczenia, takich jak:
– koszty hospitalizacji i leczenia ambulatoryjnego, w tym zabiegów i przeprowadzanych operacji ze wskazań nagłych i pilnych,
– koszty wizyt lekarskich,
– koszty badań laboratoryjnych

oraz wsparcie w postaci assistance, które obejmuje m.in.:
– pomoc tłumacza w związku z pomocą medyczną,
– opiekę nad niepełnoletnimi dziećmi ubezpieczonego,
– zakwaterowanie na czas rekonwalescencji.

Z uwagi na pandemię istotnym elementem ubezpieczenia jest ochrona obejmująca zachorowanie na COVID-19 oraz jego skutki, jak zwrot kosztów leczenia lub kosztów z odwołania bądź skrócenia wyjazdu z powodu zarażenia. Pakiet ubezpieczenia można uzupełnić o ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które obejmuje również szkody wyrządzone pod wpływem alkoholu.

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych jest intuicyjna i dostępna z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Cały proces zakupowy można przeprowadzić nawet na chwilę przed podróżą lub w jej trakcie. Płatność jest realizowana w wygodny sposób – przelewem, kartą lub blikiem oraz przy wykorzystaniu zgromadzonych punktów PAYBACK.

Klienci CUK Ubezpieczenia mogą skorzystać z różnych kanałów zakupu wybierając najwygodniejszy dla siebie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom multiagencja łączy bezpośredni kontakt z doradcą w placówce z możliwością zakupu ubezpieczenia przez Internet oraz infolinię.

Udany urlop zaczyna się od ubezpieczenia. Znajdź dla siebie najlepszą ofertę!

Next article