Zróżnicowana dieta, bogata w warzywa i owoce, to podstawa, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego i kostnego. W tej codziennej walce tarczę ochronną, o której warto pamiętać, nie tylko zimą, buduje błonnik i witamina C.

 Z kolei bez odpowiedniego poziomu witamin: B1, B3 oraz B6, żaden młody układ nerwowy dobrze nie pracuje. Szczególnie jest to ważne w roku szkolnym, gdy nauki i emocji jest bardzo dużo. Wapń to budulec dla zdrowych zębów i kości. Żadnego składnika w diecie dziecka nie możesz pomijać. To ogromne wyzwanie każdego dnia, gdy nie masz do tego głowy, a Twój dzieciak krzywi się, gdy tylko podsuwasz coś zdrowego. Wiadomo przecież, że niektóre dzieci są jednoowocożercami – zjadają tylko jabłka. Inne upodobały sobie jeden kolor – tykają tylko zielone warzywa lub wyciągają wszystko, co wartościowe z zupy. Dlatego Marwit Kids zmiksował w sobie wszystko co najlepsze. Każdy może wybrać sobie kolor i bohatera, z którym najbardziej mu po drodze do szkoły, kina czy na trening.

Żółty Spryciarz To torpedująca szklanka pożywnego, naturalnego smoothie z ananasów i bananów. Łyk błonnika i witaminy C zamieni Twoje dziecko w prawdziwego Spryciarza, który będzie gotowy stawić czoła codziennym wyzwaniom. Zielony Bystrzak Inteligentne połączenie jabłek i kiwi. To Bystrzak z przewagą witamin na „Be”, który zapewni wsparcie energetyczne. W sam raz na prawdziwe intelektualne wyzwania, nawet na siódmej lekcji.

 Pomarańczowy Superbohater Nieco egzotyczny, ze wsparciem mango i pomarańczy. Soczyście i gęsto obecny. Wapń to broń, która wspiera Superbohatera nie tylko na przerwach.