ie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi!

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące Kolorów Holi – to znaki rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Wstęp na imprezę jest DARMOWY, co zachęca do udziału osoby w każdym wieku. Organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcje zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych. Poza burzą Kolorów Holi, na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki czy konkursy z nagrodami.

– Nie siedź w domu! Wpadnij do nas i zobacz, jakie życie może być kolorowe! – zachęcają organizatorzy. W tym roku kolorowe szaleństwo zaangażowało dziesiątki tysięcy osób. Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku czy Park Lisiec w Częstochowie – gdzie było więcej osób? Trudno stwierdzić. Wiemy natomiast, że w każdym z tych miast kolorowi uczestnicy bawili się świetnie i zadeklarowali swoją obecność w następnej edycji. Czy tegoroczni artyści tacy jak B.R.O, Lady Pank, Vavamuffin czy Lanberry pojawią się także w przyszłym roku? O tym dowiemy się niebawem! Wiemy na pewno, że na jednym z wydarzeń gościnnie pojawi się m.in. PlanBe!

Najbardziej kolorowa impreza na świecie gotowa na 2018 rok! Po raz kolejny mieszkańcy największych polskich miast będą mieli okazję bawić się w tęczy Kolorów Holi. Kolejna edycja imprezy, jak co roku, zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic. Czy Twoje miasto jest na liście? Sprawdź to!


Szósta edycja Festiwalu Kolorów uderzy z jeszcze większą mocą. Oprócz niezapomnianej atmosfery wśród unoszących się w powietrzu kolorów Holi, na uczestników czekać będą: świetna muzyka, spora dawka pozytywnej atmosfery oraz smaczne jedzenie.

CO? GDZIE? KIEDY?

26.05 Warszawa – Kopa Cwila
27.05 Lublin – Błonia Browaru Perła
02.06 Wrocław – Pola Masowe AWF
03.06 Toruń – Błonia Nadwiślańskie
09.06 Kraków – Centrum Parkowa
16.06 Chorzów – Park Śląski
23.06 Gdańsk – Plac Zebrań Ludowych

23.06 Poznań – Malta
30.06 Łódź – Błonia Łódzkie
01.07 Kielce – Galeria Korona
14.07 Cieszyn – Wzgórze Zamkowe
21.07 Rzeszów – Bulwary nad Wisłokiem
26.08 Częstochowa – Park Lisiniec

 

Pełna lista: www.facebook.com/festiwal.kolorow/events

O CO CHODZI?

Festiwal Kolorów (Festival of Colours) to największa kolorowa impreza w Polsce. Ta popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych Kolorów Holi, które tworzą wielką chmurę barw. Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze.

Planujemy dla Was już szósty sezon! Każdy z nas przemierzył tysiące kilometrów i odwiedził różne zakątki Polski, aby Was spotkać i zobaczyć uśmiech na tysiącach kolorowych twarzy. Mieliśmy różne przygody, a każde miasto było dla nas wyzwaniem. Dziś czujemy się kolorowymi ambasadorami Polski. Wiemy, czego oczekujecie i staramy się, aby organizowane Festiwale Kolorów były dla Was jeszcze ciekawsze.

DLA KOGO?

Dla wszystkich! Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz – ważne, że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY! :)

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?

Nie zmienimy tego, co dobre. Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie, w których biorą udział tysiące uczestników będą must have każdego harmonogramu! W wybranych miastach ponownie pobawimy się w zielono-owocowej fotobudce Tutti-Frutti i przy kolorowym kole Maoam. O Wasze brzuchy zadbają foodtrucki w miasteczku gastronomicznym ze smakołykami z różnych stron świata. Nasze galerie będą pękały w szwach od relacji fotograficznych Janka Ulickiego, a z każdego eventu przygotujemy relację video! W tym roku zagrają dla Was także tacy artyści jak B.R.O, PlanBe i inni!

Chcemy się dla Was zmieniać na lepsze, bo dzięki temu nasza letnia kolorowa terapia działa coraz lepiej!

A teraz najważniejsze! My będziemy z Wami, jeśli Wy będziecie z nami! Dołączajcie do naszych wydarzeń na portalu Facebook. Wierzymy w Was i pozdrawiamy kolorowo!

SPRAWDŹ TO!

www.festiwalkolorow.pl

www.facebook.com/festiwal.kolorow

https://www.instagram.com/festiwalkolorow/